SPORT / Hokej

15.4.2017

Jihlava bere proti Pardubicím dva body za výhru v nájezdech

JIHLAVA / PARDUBICE

Jihlava sice během pěti minut třetí třetiny přišla o tříbrankový náskok, ale nakonec zvítězila v samostatných nájezdech. Udržela si tak první místo v barážové tabulce.

Stejně jako ve dvou předešlých vzájemných zápasech, také nyní vyšla první třetina lépe Jihlavě, která se nad Pardubicemi ujala ve čtrnácté minutě vedení. Přesilovou hru využil Filip Seman.

Ve druhé části se Dukla poprvé v baráži dostala do třígólového vedení, když se dvakrát prosadil Tomáš Jiránek. Před jeho druhým gólem ale odstoupil ze hry po tvrdém úderu soupeře domácí kapitán Tomáš Čachotský a dobré zprávy nepřinesl Jihlavě ani začátek třetího dějství.

Pardubice se prosadily třikrát během čtyř minut a bylo rázem srovnáno. Dukla se poté horko těžko ubránila a dovedla zápas do prodloužení. To nerozhodlo, takže o osudu zápasu rozhodly samostatné nájezdy.

Ty letos Jihlavě jdou. Za domácí se trefil Filip Seman a Adam Zeman, zatímco hosté nepřekonali gólmana Dukly Miroslava Svobodu ze dvou pokusů ani jednou - 4:3 po samostatných nájezdech.

HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice 4:3 po s.n. (1:0, 2:0, 0:3 - 0:0)

Branky a nahrávky: 14. Seman (Szathmáry, Šidlík), 26. Jiránek (Skořepa), 35. Jiránek (Jergl, Skořepa), rozh. náj. Seman - 42. Ovčačík (Tomášek, Trončinský), 42. P. Sýkora (Rolinek), 46. Trončinský (Schaus)
Rozhodčí: Hradil, Souček – Gebauer, Lederer
Vyloučení: 5:5, navíc Bárta (PCE) 10 min. OT
Využití: 1:1
V oslabení: 0:0
Diváci: 6200

HC Dukla Jihlava: Svoboda - Říha, Dundáček, Szathmáry, Šidlík, Půža, Kajínek, Kaláb, Váňa – Jiránek, Skořepa, Jergl – Čachotský, Seman, Zeman – Důras, R. Hubáček, Diviš – Čermák, Jícha, Anděl

HC Dynamo Pardubice: Růžička – Schaus, Čáslava, Trončinský, Ovčačík, Ščotka, Chaloupka – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Špirko, P. Hubáček – Beran, Tomášek, Bárta – Starý, Kaut, Panna

Autor / zdroj: Tomáš Lysý / hcdukla.cz

Ing. Anežka Kašková :: Daňový poradce Třebíč

Naše firma se zabývá vedením daňové evidence, účetnictví, mezd, účtováním majetku, pohledávek, závazků. Zastupováním v oblasti daní, ekonomickým poradenstvím.